Agent – Yeni Nesil IRC Koruma Botu

Agent irc sunucu koruma botu

Agent – Yeni Nesil IRC Koruma Botu Ürünü Hakkında Bilgiler Sunulmaktadır.

Agent – Yeni Nesil IRC Koruma Botu

Sohbet kanallarının olmazsa olmazlarından birisi olan Sunucu koruma botları, 7/24 irc sunucularının bekçisi diyebiliriz. Kesintisiz olarak sunduğumuz hizmetler arasında koruma botları da mevcuttur. Bugün sizlere Yeni Nesil IRC Sunucu Koruma Botundan bahsedeceğiz.

Agent Sunucu Koruma Botu

ajan1

Socket bottan oluşan agent koruma botu sayesinde sunucunuz tamamen güvende diyebiliriz.

ajan2

Opermaster komutu sayesinde bir çok oper ekleme – oper silme – flag değiltirme gibi durumları bot üzerinden yapabilirsiniz. Artık /ekle komutuna gerek kalmayacak bot üzerinde belirtilen komutlarla kolaylıkla bu işi yapabileceksiniz. Aynı zamanda oper/adminlerin eklenmesi ile karşılama mesajları da artık otomatik olarak eklenmektedir.

ajan3

Kolay kullanımı sayesinde agent irc koruma botu yeni nesil irc sunucu koruma botları arasında yer almaktadır. Oper / Admin komutları sayesinde artık modülleri kurmak veya modüllerin komutlarını kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

ajan5

Her komutta farklı renk, her komutta en üst düzey koruma sağlayacak olan agent sunucu koruma botuna sizlerde sahip olabilirsiniz.

ajan6

Kanal ortamına giriş yapan rumuzların yapısını değiştirmeye, düzeltmek için kullanılan nick komutları ile resimde görüldüğü gibi bir çok özelliklerle sizlerleyiz… Peki bu kadar mı? Tabi ki hayır. Devam edelim.

ajan7

Rumuzları kontrol ettiğiniz gibi aynı zamanda global kanallarınızı da tek bir yerden kontrol etme özelliğine sahip olan agent sunucu koruma botu, siz kanalda olmasanız bile sizin talimatlarınızla sunucunuzu huzur ve güven içerisinde korur.

ajan güvenliği

Agent koruma ve güvenlikleri ile sanal alemde kendinden söz ettirmeye devam etmektedir. Yukarı kısımda bulunanlar güvenlik komutlarının sadece bir kısmı fakat önemli bir kısmı diyebiliriz. Biliyorsunuz ki sanal alemde ip değiştirerek saldırı yapmak isteyen bir çok kişi vardır. Bunları önlemek adına AndroIRC, mIRC Ban, Mobil Ban gibi özellikler sayesinde komple yasaklayarak saldırının önüne geçebilir, huzur ve güven içerisinde kullanıcılarınıza sohbetler ettirebilirsiniz.. Aynı zamanda AndroIRC ve mIRC kullanıcıları için web sorgu sistemi bulunmaktadır. Kısacası web doğrulaması yapan mirc veya androirc kullanıcıları sorunsuz olarak yasaklanılabilir.

temsilci yeter sayısı

Agent koruma botunun özellikleri saymakla bitmiyor! Ek koruma sistemi sayesinde yurt dışı girişleri tamamen açıp kapatabilir, muaf alabilir, aynı zamanda il yasaklama, ISP yasaklama sistemi sayesinde bir yerden atılsa bile hepsini kullanarak girişlerin tamamını yasaklayacağınız kişiye kapatabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki, ülke yasaklama sistemlerinde rumuz, ip adresi, ISP adresi muaf alınarak ülkeyi tamamen kapatsanız bile izin verdiğiniz kişiler kanalınıza sorunsuz olarak girebileceklerdir.

ajanspam

Küfürlerin, saldırıların, floodların önüne geçebilmek adına geliştirilmiş spamfilter sistemimizle tanışın! İster hali hazırda olan spamfilter dosyalarımızdan yararlanın, isterseniz bot üzerinde bulunan komutlarla kolaylıkla kelimeleri, identleri, fullname adreslerini kolaylıkla yasaklayıp, açabilirsiniz. Saldırı anında botların koruma sistemleri Otomatik olarak açılıp kapanmaktadır. Extra olarak bir komuta ihtiyaç duymayan Agent Guard & Security Solutions sayesinde huzurlu ve güven içerisinde sohbetler edebilirsiniz. Biliyorsunuz ki sunucuya gelen saldırılar genel anlamda proxy saldırılarıdır. Proxy saldırıları genellikle mIRC Scriptler üzerinden gerçekleştirilen cycle, clone saldırıları olarak değerlendirilmektedir. mIRC kapatma komutu sayesinde mirc girişlerini tamamen kapatarak, saldırının yine önüne geçmiş oluyorsunuz.

ajanmuaflar

Muaflar kısmı sayesinde muaf ip, muaf nick, muaf port, muaf ülke sistemi, reklam muafları, badnick muafları ile rumuz muafiyet sistemlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz.

ajan-etki

Bir sohbet sunucu açtırdınız veya bir yetkili olacaksınız fakat hiç bir komut bilmiyorsunuz. Bu komutlar her zaman bilmeyen insanların başına bela olmaktadır. Fakat Agent sunucu koruma botu sayesinde kayıtlı olan bir rumuza tek bir komutla, isterseniz tüm global odalara, isterseniz tek bir global kanala kolaylıkla sop-aop-halfop-voice gibi yetki eklemesini çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

ajansocks

Sohbet kanalınızda bağlı olan botları görmek adına hazırlanan socks komutu sayesinde kanalınıza bağlı olan, olmayan botları kolaylıkla görebilir, aynı zamanda tekil olarak botları resetleyebilir, çıkarmak istediğiniz botları tamamen kanaldan çıkarabilirsiniz.

temsilcilik

Agent sunucu koruma botunun eğlence komutlarından biraz bahsedelim. Eğlence komutlarında bulunan eğlence kelimelerinin eklemesi, silmesi, düzenlemesi gibi durumları yönetim odalarında kolaylıkla yapılabilmektedir. Eğlence sisteminden muaf rumuzlar eklenilebilir, silinebilir. Bu durumda bir başkası size eğlence komutu uygulayamaz.

ajanbnc

Agent BNC Sistemi sayesinde herkesin merak ettiği ve en çok istediği şeyler arasında yer alan BNC Sistemi sayesinde sizler bilgisayar başında olmasanız, kanalda olmasanız bile sizin rumuzunuzun sohbet sitesinde sabit bir şekilde kalmasını sağlamaktadır. Siz yokken bile size seslenen veya özelinize yazılan yazılar, siz giriş yaptıktan sonra size gösterilmektedir.

ajan döngüsü

Agent Cycle botu sayesinde sohbet odalarınıza hareketlilik katabilirsiniz. Tamamen Türk iplerinden oluşan bu cycle sistemi kanala giriş çıkış yapan botlar anlamına gelmektedir. Giriş çıkış saatlerini ayarlama, hangi zaman kaç adet giriş yapacağını belirleme, giriş yapacak kanalları belirleme gibi özellikleri sayesinde tek bir komutla istediğiniz gibi işlem yaptırabilirsiniz.

ajanradyo

Birbirinden farklı renk seçenekleri ile radyo botumuzu görüyoruz. Radyo botumuz sayesinde sohbet sitenize renk katın!

ajandj

DJ Odasında bulunan komutları yine burada gözlemliyoruz. Sohbet kanalınızı koruduğumuz kadar sizlere kesintisiz radyo hizmeti sağlıyoruz.

ajanstek

Agent koruma botunun özelliklerinden birisi olan web radyo istek panelidir. İstek paneli web sayfamızda bulunurken, dışarıdan isteklerinizi kolaylıkla alabilirsiniz. Buradan istenilecek istekler, #DJ odasına yansımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Pin It on Pinterest