Ucuz IRC Hosting

Ucuz IRC Hosting

Ucuz IRC Hosting makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Ucuz IRC Hosting

Sohbet odaları açmak isteyen kullanıcılara özel olan bu projelerimizde sizlerde ucuz irc sohbet sunucuları kurdurabilirsiniz. Aylık olarak 75 liradan başlayan fiyatlarla sizlerde birer sunucu sahibi olabilir ve arkadaşlarınızı bir araya toplayarak kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz.

Bunun için ne yapmanız gerekir ?

Öncelikli olarak www.hizlishell.com sayfasına giriş yaparak üye olmanız gerekmektedir. https://panel.hizlishell.com/register.php adresinden kolay bağlantı kurabilirsiniz. Üye olmanızın amacı sizleri tanımak ve sizlerin bilgilerini öğrenmek değildir amacımız. Buradaki amaç sizler hangi hizmeti alırsanız alın üyeliğinize eklemek ve faturalandırma işlemi yapmaktır.

IRC Sohbet sunucuları Ne kadar Güvenlidir?

IRC Sohbet sunucusu kurdurmak istediğinizde bizlerden istenilen özelliklere göre sohbet sunucu kurulumu yapılmaktadır. Mesela çok mu saldırı alıyorsunuz? Hiç dert etmenize gerek yok. Agent sunucu koruma botu sayesinde bunların üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. IRC Sohbet sunucularınız bu durumda daha güvenli ve daha huzurlu bir hale gelebilir.

AndroIRC Koruma Sistemi

IRC Sohbet sunucularının korkulu rüyası olan AndroIRC saldırılarına karşı kesin çözümle beraber karşınızdayız. AndroIRC kullanan kullanıcıların devamlı olarak IP adresi değiştirerek sohbet kanallarında küfür yada flood atma gibi durumlarını engellemek amacıyla yine Agent koruma botumuz sizleri bu durumdan tamamen kurtaracaktır. AndroIRC koruması bilindiği üzere bir çok sohbet sitesi olmakla beraber kullanabilen kimse bulunmamaktadır. Özel olarak hazırlanmış bu sistemi sadece bizimle çalışmaya başladıktan sonra sahip olabilirsiniz.

mIRC Koruma Sistemi

mIRC Script kullanarak proxy ve ya clone sokmaya çalışanlara artık dur diyoruz. mIRC koruması sayesinde mIRC Scriptleri kolaylıkla yasaklayabiliyorsunuz. AndroIRC gibi girişleri yasakladığınız gibi mIRC koruması da buna benzerdir. Tek farkı birisinin telefonuna yasak koyuyorsunuz diğerinde ise bilgisayara yasak koyuyorsunuz. Siz kullanıcıların daha rahat ve huzurlu bir ortamda sohbet etmelerine yardımcı oluyoruz.

IRC Sunucusu Nasıl Açtırılır?

IRC Sunucu açtırmanız artık çok daha kolay. Tek yapmanız gereken IRC Paketi seçmek olacaktır. https://www.hizlishell.com/ircd-hosting/ adresinden kolaylıkla IRC paketi seçerek ödeme yapmanız durumunda en geç 1 saat içerisinde kurulum tamamlanır ve teslim edilir. Sizler isteyin bizler yapalım.

HizliShell.Com İnternet Hizmetleri

Ucuz IRC Hosting
Ucuz IRC Hosting, Ucuz irc kurulumu, ucuz irc sohbet sitesi kurulumu, irc koruma botu, irc saldırı koruma yöntemi,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Pin It on Pinterest